چهارشنبه 25 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 20449
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1396 8:49
پیام تبریک مهندس اصغر آقایی شهردار شهرجدید هشتگرد به مناسبت روز مهندس
1396/12/10

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد،مهندس اصغر آقائی شهردار شهر جدید هشتگرد به مناسبت روز مهندس پیام تبریک صادر کرد در متن پیام آمده است :

پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها ، خودباوری های مهندسان این سرزمین است.

مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند .

بی شک شایستگی و توانمندي مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم در این زمان که به فرموده رهبر معظم انقلاب، در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم، مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.

روز مهندس روز تجليل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است.

از این رو، پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندس را به جامعه مهندسی به ویژه مهندسان شهر جدید هشتگرد تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه همت والای مهندسین بیش از پیش شاهد رشد و تعالی معماری اصیل اسلامی- ایرانی همگام با معماری نوین و سبز جهانی در شهری که دوستش داریم باشیم.

مهندس اصغرآقائی /شهردار شهر جدید هشتگرد

 

Photo _2018-03-01_08-55-45

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا