چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 20142
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 4 دی 1396 10:24
جلسه بودجه 97 سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرجدید هشتگرد بر اساس ماده 16 اساسنامه سازمان حمل و نقل برگزار شد
1396/10/4


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد،این جلسه باحضور شهردار، نماینده شورای اسلامی، مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل، معاونین فنی-شهرسازی و اداری –مالی، مسئول مالی شهرداری و رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد و اعضا، بودجه 97 سازمان را بررسی کردند.
مرتضی کیهانی راد رئیس کمیسیون مالی شورای اسلامی و نماینده شورا در جلسه بودجه 97 توضیح داد: تمامی تلاش مسئولین سازمان باید در جهت استقلال سازمان و تعریف منابع پایدار مالی جهت درآمدزایی باشد تا بتواند به خدمات رسانی به شهروندان شتاب بیشتری بخشد.
کیهانی راد ادامه داد: با گذشت چندین سال از تشکیل سازمان حمل و نقل عمومی در شهرداری، اکنون با تصویب بودجه ای به صورت جداگانه، این نهاد از این پس به صورت مستقل به کار خود ادامه خواهد داد و این مهم با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان صورت خواهد گرفت.
اين مقام مسوول تقويت زيرساخت هاي حوزه حمل و نقل را در توسعه پايدار شهري موثر خواند و افزود: شهر براي توسعه نيازمند منابعي پايدار است تا براي آيندگان ماندگار شود كه اين مهم در راستاي اقتصاد مقاومتي موجب صرفه جويي در مصرف وقت، انرژي و حفظ محيط زيست شهري مي شود.

 

IMG_0007

 

IMG_0023

 

IMG_0017

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا