چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 20135
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 4 دی 1396 10:0
شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به مسئولین حوزه حمل ونقل: تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل شهری و افزایش خدمات رسانی به شهروندان اختصاص دهید
1396/10/4

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد،مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد در جلسه بودجه سال 97 سازمان مدیریت حمل ونقل همگانی ضمن تأکید بر لزوم استقلال حمل و نقل شهری بعد از تبدیل شدن به سازمان گفت: هدف از تبدیل واحد حمل ونقل به سازمان بهبود کیفیت و کمیت خدمات رسانی به شهروندان با درنظر گرفتن گستردگی فازهای مختلف شهری و افزایش جمعیت شهر جدید می باشد.
شهردار ادامه داد: سازمان حمل و نقل شهرجدید باید بتواند با برنامه ریزی اصولی و منطقی و همچنین استقرار کلیه خدمات مربوط به رانندگان در داخل شهر جدید، بودجه مورد نظر را تأمین کرده و خدمات رسانی به شهروندان را تسریع بخشد.
مهندس آقائی با بیان اینکه حمل و نقل شاهراه اصلی توسعه یک شهر می باشد از مسئولین و مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری درخواست کرد: تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل و افزایش خدمات رسانی به شهروندان مخصوصا در فازهای 3و4و7 اختصاص دهید.
شهردار در این جلسه ضمن اولویت بخشی به درخواست های شهروندی در حیطه کاری و بودجه مصوب، بر پیگیری درخواست های سامانه پاسخگوی 137 تأکید کرد و از مدیر عامل سازمان خواست اینگونه درخواست ها را در اولویت کاری جهت پاسخگویی قرار دهند.
در این جلسه مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری گزارش کوتاهی از اقدامات سازمان و موانع و مشکلات توسعه حمل و نقل ارائه داد.

 

IMG_0021

 

IMG_0017

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا