چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 20773
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1397 11:56
پیام تقدیر بسیجیان شهرجدید هشتگرد از سروان پاسدار ایثار صادقی
1397/2/17

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، متن پیام تقدیر بسیجیان شهرجدید هشتگرد از سروان پاسدار ایثار صادقی به پاس زحمات و ایثارگری در طول دو سال فرماندهی حوزه بسیج شهر جدید به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب سروان پاسدار ایثار صادقی از زحمات خالصانه و تلاش ها ی موثر شما در دوران فرماندهی حوزه بسیج 613 قمر بنی هاشم (ع) تقدیر و تشکر می نماییم.

فرمانده محبوب و مقتدر برادر ایثار در مدت 2 سال حضورمقتدر و صادقانه شما در حوزه بسیج شهر جدید شاهد رنگ و بوی تازه و اشتیاق بین جوانان  و بسیجیان شهر بودیم.

برادر ایثار، ایمان عمیق آمیخته به عشق، معرفت، بصیرت، ولایت مداری و پایبندی به اصول و ارزش های والای اسلام ناب محمدی (ص) را در خدمت به شهروندان فهیم و ولایت مدار شهر جدید هشتگرد با تاسی از سنت پاک نبوی، سیره علوی و فرهنگ عاشورایی، در راه صیانت از اسلام عزیز، از شما در سخت ترین شرایط برای جانفشایی ،ایثارگونه به شهروندان شهری که دوستش داریم، شاهد بودیم.

فرمانده مقتدر و دوست داشتنی برادر ارجمند جناب سروان بسیجی پاسدار ایثار صادقی حقیقتاً کسب این همه افتخارات بزرگ، در برگ برگ صفحات زرین خدمات دهی به شهروندان شهر جدید هشتگرد به یادگار خواهد ماند.

از خداوند متعال برای شما اجر اخروی و توفیق در عرصه دفاع از دستاورد ها و ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت داریم.

 

IMG_0269

 

Kkk 033

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا