چهارشنبه 25 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21131
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1397 15:22
دعوت شهردار و اعضای شورای اسلامی از شهروندان شهرجدید هشتگرد جهت برگزاری پرشور مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)
1397/3/12

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، شهردار و اعضاي شوراي اسلامي ضمن تسليت ایام رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و  قیام 15 خرداد از عموم شهروندان شهرجدید هشتگرد جهت حضور گسترده در مراسم های پیش رو دعوت به عمل آوردند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی


ايّام جانگداز رحلت بنيانگذار انقلاب اسلامي و قيام خونين ١٥ خرداد را به تمامي رهروان صديق آن پير فرزانه تسليت عرض مي نماييم.
امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ جفاها دید اما با ثبات قدم، روشنگری و تبیین راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان اباعبدالله الحسین(ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختیار،مسیر فردوس برین گیرند.
از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوریهای آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستمشاهی به وجود آوردند، و اینک ما وارثان آن بزرگ مردانیم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد
بدینوسیله ضمن عرض تسلیت سالگرد جانگداز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد، از آحاد شهروندان شهرجدید هشتگرد جهت شرکت گسترده در مراسم سراسري ارتحال امام، مراسم شهري ارتحال كه در شب ١٢ خرداد ماه ساعت٢١:٣٠ در مسجد حضرت وليعصر(عج) شهرجديد هشتگردبرگزار خواهد شد، و همچنين مراسم شهرستاني ارتحال كه ١٣ خرداد ماه ساعت ١١ صبح در مسجد جامع شهر هشتگرد برگزار می گردد دعوت به عمل می آوریم تا بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام اسلام تجدید میثاق كنند.
 از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می نماییم.

(شهردار و اعضای شورای اسلامي شهرجديد هشتگرد)

 

Photo _2017-05-31_13-16-52

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا