چهارشنبه 25 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21240
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1397 13:47
پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد همزمان با عید سعید فطر
1397/3/24

در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در پیامی ضمن دعوت شهروندان به برگزاری باشکوه عید سعید فطر این روز بزرگ را تبریک گفتند.

بسمه تعالی

عید سعید فطر پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک‏ها و لبخندها، رحمت‏ها و انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه‏ های افطار، لحظه ‏های مناجات با خدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن و ترنمّی برای بازیافتن خودِ گمشده ی انسان است و عید فطر ، عید زیبائیهای معنوی ، عید بشارتهای الهی و روز خوب مهربانیهای خداست.

این عید روز برداشت بذر پاکی است ؛ که بندگان مخلص خدا در زمین پاک دل‌هایشان پاشیده‌اند تا پس از سی منزل، به مقصد حقیقت رسیده و دل در چشمه زلال معرفت شسته و جان را با عطر دل‌انگیز ایمان طراوت بخشند.

عید سعید فطر زمینه مناسبی برای اتحاد و انسجام در ابعاد ملی و جهان اسلام است و عید واقعی هنگامی تحقق می یابد که امت اسلامی انگیزه های اختلاف و دو دستگی را کنار بگذارد و دست در دست یکدیگر و با تمسک به تعالیم اسلامی بار دیگر به تعالی،عزت و قدرت برسند.

بدینوسیله ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مومنان روزه دار، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید برادری و برابری و گذشت را خدمت تمامی شهروندان شهرجدید هشتگرد تبریک عرض نموده و امیدواریم عید سعید فطر عید پایان ظلم و آغاز حاکمیت برادری و صلح و گذشت در سرتاسر جهان به ویژه برای مسلمانان باشد.

اینک که روز‌ه داران مومن و خداجو از فیوضات ماه مبارک رمضان، ماه رحمت الهی ،بهره‌مند شده‌اند، در عید سعید فطر به شکرانه برکت معنوی این ماه خدا گردهم می‌آیند و بر درگاه ایزد منان سجده شکر به جای می‌آورند و بار دیگر تجلی حضور پرشکوه امت مسلمان و خداجوی را در وداع با ماه مبارک رمضان و به امید پذیرش پروردگار سبحان در نماز عیدفطر در شهرجدید هشتگرد- فاز 1-خیابان مسجد و به صورت متمرکز برپا خواهیم کرد. 

(شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد)

 

Photo _2018-06-14_13-53-43

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا