چهارشنبه 25 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21066
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1397 16:57
مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد
با تمامی قوا به صحنه آمدیم تا بتوانیم تفاهم نامه موجود را نهایی کرده و به مرحله اجرا برسانیم
1397/3/9

 

مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد:

با تمامی قوا به صحنه آمدیم تا بتوانیم تفاهم نامه موجود را نهایی کرده و به مرحله اجرا  برسانیم

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، مهندس آقائی شهردار شهر جدید هشتگرد رونمایی از تفاهم نامه فی مابین شهرداری و شرکت عمران را فصل الخطاب اقدامات آتی مدیرت شهری و نقطه عطفی در توسعه شهر جدید هشتگرد خواند.

آقائی با اشاره به رونمایی از تفاهم نامه مشترک اعلام داشت: این اتفاق بزرگ را به شهروندان شهرجدید هشتگرد تبریک عرض می نمایم.

بی شک شهروندان صبور شهرجدید هشتگرد لایق بهترین امکانات شهری می باشند و اینجانب ضمن ابراز خرسندی از اجرای تفاهم نامه، این نوید را به شهروندان خوب شهرمان خواهم داد که خادمان شما در مجموعه شهرداری با تمامی قوا به میدان آمده اند تا در آینده شاهد اتفاقات بسیار خوبی برای شهر باشیم.

شهردار اذعان داشت: این تفاهم نامه دارای اهمیت شهری و منطقه ای بسیاری است و در آینده موجب آسایش بیشتر شهروندان خواهدشد و فصل جدیدی را در شهرمان تجربه خواهیم کرد.

آقائی اضافه کرد: واگذاری زمین های مسکونی و تجاری به شهرداری در ازای پیش صدور پروانه ساختمانی برای املاک معرفی شده شرکت عمران که یکی از بندهای تفاهم نامه مشترک می باشد، پس از رکودی که بازار مسکن کل کشور را تحت الشعاع قرار داده بود در کنار کاهش سهم شهرداری ها از ارزش افزوده در معاملات ملکی دست شهرداری ها را در ارائه خدمات مناسب تر به شهروندان بسته نگاه داشته بود، که سبب افزایش جذب سرمایه بخش خصوصی، انجام پروژه های تفریحی، ورزشی، عمرانی و توسعه شهری خواهد شد.

شهردار اضافه کرد:  از محل تحویل همین زمین ها قرار است چهار پروژه عمرانی مهم از جمله آسفالت با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان ، جدول کاری و پیاده رو سازی با هزینه4 میلیارد تومان ،خرید نردبان هیدرولیکی بلندمرتبه با هزیه ای بالغ بر 7 میلیارد تومان و ایجاد سرای محله با ویژگی مراکز تجاری، تفریحی، ورزشی، مذهبی اجرایی شود که پروژه جدول کاری و پیاده روسازی در روزهای پیش رو اجرایی خواهد شد.

شهردار در انتها تأکید کرد: تلاش و حمایت مدیریت شهری از عملیاتی شدن تفاهم نامه مشترک، در واقع حمایت از حقوق تمامی شهروندان می باشد تا بتوانند زندگی با کیفیت تری را در این شهر زیبا تجربه نمایند. 

 

IMG_0040 - Copy

 

IMG_0062

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا