چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21804
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1397 14:52
مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد: برای توسعه ورزش به خصوص ورزش های همگانی همچنان با همکاری بخش های مختلف برنامه ریزی و اقدام می نماییم
1397/6/16

#مهندس_آقائی #شهردار_شهرجدید_هشتگرد: برای توسعه ورزش به خصوص ورزش های همگانی همچنان با همکاری بخش های مختلف برنامه ریزی و اقدام می نماییم.
 
شهردار شهرجديد هشتگرد ضمن حضور در پياده روي بزرگ خانوادگي شهر بيان داشت: #حضور_پرشور_مردم در همایش های بزرگ همگانی، نشان از اهمیت ورزش در زندگی مردم و مشارکت شهروندان در #پویایی_شهر دارد.

مهندس آقائی گفت: ترویج و #توسعه_ورزش_همگانی، ایجاد شور و نشاط در بین آحاد مردم در مناطق مختلف شهر از اهداف برگزاری این همایش است که به صورت مستمر برگزار می شود همچنان که ورزش همگانی پایه ورزش قهرمانی است، باید مردم را به سمت ورزش سوق دهیم تا اثربخشی بیشتر آن را در میان اقشار مختلف مردم شاهد باشیم.

شهردار با بزرگداشت #روز_خانواده و ايّام مباهله پيامبر(ص) و اشاره به اهمیت ورزش از دیدگاه اسلام، برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی را در گسترش ورزش و تأمین سلامتی بسیار مؤثر ذکر کرد و عنوان داشت: ورزش یکی از اصلی ترین وکم هزینه ترین روش های #جلوگیری_از_آسیب_های_اجتماعی و فردی است. این پدیده نه تنها میتواند #سلامت_جسمی_و_روحی_شهروندان را تأمین کند بلکه عاملی برای جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی مانند اعتیاد به مواد مخدر وسیگار وديگر معضلات اجتماعى است. لذا جايگاه ويژه ورزش در سلامت جامعه، شهرداری و شورای اسلامی را بر آن داشت كه در برنامه هاي شان، براى ورزش اهميت ويژه اى قائل شوند.

آقائی با اشاره بر نقش شهرداری ها در #گسترش_ورزش_های_همگانی بر آمادگی شورای اسلامی شهر و شهرداری در انجام وظایف فرهنگی و ورزشی تأکید کرد و گفت: برای توسعه ورزش و به خصوص ورزش های همگانی همچنان با همکاری بخش های مختلف اقدام های شایسته ای به عمل آمده است و در اینخصوص برنامه ریزی ویژه ای داریم که جا دارد با قدردانی از همکاری نهاد های مختلف برای برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهرجدید به اهمیت همکاری بخش های مختلف برای تداوم این برنامه تأکید داشته باشم.

 

Photo _2018-09-07_14-42-23

 

Photo _2018-09-07_14-42-59

 

Photo _2018-09-07_14-42-47

 

Photo _2018-09-07_14-58-37

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا