چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21849
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1397 13:41
کارگاه آموزشی "پژوهش محوری در حوزه های مأموریتی شهرداری" تشکیل شد
1397/6/20

کارگاه آموزشی "پژوهش محوری در حوزه های مأموریتی شهرداری" باحضور معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری شهرجدید هشتگرد تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری اقدام به برگزاری کارگاه پژوهشی در حوزه فعالیت های شهرداری برای معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری نمود.
مهندس اصغر آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد بااشاره به مأموریت ذاتی مراکز آموزشی علمی کاربردی وابسته به نهادها و مراکز مختلف گفت: مراکز علمی کاربردی به منظور رفع نیاز تخصصی ارگان ها، شرکت ها و مؤسسات مختلف کشور به نیروهای کارآمد، توانمند و متخصص در زمینه مأموریت های خود و نیل به اهداف تعیین شده تأسیس گردیده و اقدام به پذیرش دانشجو نموده اند که انتظار از فارغ التحصیلان این دانشگاه ها کسب توانایی های لازم جهت رفع نیازهای سازمان های وابسته می باشد.
در همین راستا مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری شهرجدید هشتگرد با ارائه مجوزهای لازم و به کارگیری کادر متخصص و مجرب اقدام به جذب و آموزش دانشجویان در راستای آموزش نیروهای متخصص و آگاه در موضوعات شهری نموده است که درحال حاضر این مرکز 8 رشته تحصیلی در مقطعکاردانی و کارشناسیرا دارا می باشد.
شهردار توضیح داد: این مراکز آموزشی زیرنظر مؤسسات علمی معتبر تحت نظارت مستمر می باشند تا اهداف مندرج در نقشه جامع علمی کشور را پیگیری و به ثمر برسانند که مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری زیر نظر مؤسسه علمی کاربردی شهر و روستایی وابسته به وزارت کشور فعالیت می نماید.
مهندس آقائی ادامه داد: یکی از اهداف ارائه شده این مؤسسه تعیین اولویت های پژوهشی دستگاه های بهره بردار مراکز آموزشی علمی کاربردی جهت بررسی، به چالش کشیدن و تعیین راهکارهای مناسب برپایه پتانسیل های مرکز می باشد.
شهردار توضیح داد: در این طرح قرار بر این است که اولویت های پژوهشی در حوزه های مختلف شهرداری به کمک و همت معاونین و مسئولین واحدها رصد و شناسایی شود که دراینخصوص 2 جلسه توجیهی + کارگاه آموزشی فوق برگزار گردید. در ادامه و در پی تحویل و ارائهمشکلات واقعی توسط مسئولین واحدها به دانشگاه، این مسائل بادرنظرگرفتن پتانسیل موجود مرکز جامع علمی کاربردی اعم از اساتید، هیئت علمی و دانشجویان بررسی و در کارگاه های مختلف به بحث گذاشته شود و در ادامه با کمک مؤسسه تهران نتیجه پژوهش ها درقالب راهکارهای مناسب به شهرداریارائه گردد.

 

Photo _2018-09-11_13-45-36

 

Photo _2018-09-11_13-45-56

 

Photo _2018-09-11_13-46-04

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا