سه شنبه 24 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 21568
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 8 مرداد 1397 7:0
نشست مشترک مدیریت شهری با مدیران ادارات و نمايندگان شهروندان شهرجديد هشتگرد برگزار شد
1397/5/8

نشست مشترک مدیریت شهری با مدیران ادارات و نمايندگان شهروندان شهرجديد هشتگرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد،پیرو جلسه مردمی برگزار شده در مسجد امام حسن عسگری واقع در فاز 7 شهرجدید هشتگرد، نشستی باحضور اعضای شورای اسلامی، شهردار، مدیران ادارات آب و گاز شهرجدید و آب و برق شهرستان و حضور نمایندگان شهروندان فازهای 4 و 7 در سالن جلسات شورای اسلامی برگزار و مسائل مطروحه در جلسه مردمی مورخه 13/4/97 فاز 7 بررسی گردید و موارد ذیل مطرح شد:

1-درخصوص مشکلات مربوط به آب شرب و سیستم فاضلاب مجموعه 1900 واحدی ایران خودرو، بخش اعظم مشکلات مطروحه با تلاش های شبانه روزی اداره آبفا شهرجدید و شهرستان برطرف گردیده است و در اینخصوص هیئت مدیره مجموعه ایرانخودرو ضمن تأیید موارد رفع شده از اداره آبفا تقدیر کردند.

2-مجموعه اداره برق با تلاش های بی وقفه مانع قطعی 12 پمپ چاه های آب و همچنین تصفیه خانه آب شهرجدید شدند تا شاهد حداقل قطعی آب در شهر باشیم.

3- نقاط شهری که مشکلات روشنایی و آب و فاضلاب دارند شناسایی شد و مقرر گردید دستگاه های خدمات رسان جهت بررسی و رفع مشکل در این نقاط اقدامات لازم را انجام دهند.

4-درخصوص مشکل شکستگی لوله های آب شهرجدید اداره آب شهرجدید عنوان کرد: این مشکل به جهت فشار بالای آب شهری در برخی از نقاطی است که قطر لوله های به کار برده شده با فشار آب همخوانی ندارد و باعث شکستگی لوله می شود، با پشت سر گذاشتن فصل تابستان و موج گرما ها و صبوری شهروندان در این مورد می توانیم باخنک تر شدن هوا در فصل پاییز و زمستان نسبت به مناسب سازی شبکه لوله های آب در قسمت های مورد نظر اقدام نماییم.

5-درخصوص مشکل دریچه های فاضلاب در برخی قسمت های شهر که ارتفاع مناسب رعایت نشده است مقرر شد نقاط مورد نظر شناسایی شود و جهت ترمیم در دستور کار اداره آب قرار گیرد.

 

IMG_0610

 

IMG_0606

 

IMG_0617

 

IMG_0630

 

IMG_0624

 

IMG_0634

 

IMG_0628

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا