سه شنبه 24 مهر 1397

کد صفحه: 20535
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1397 12:13
گرامیداشت سال نو خورشیدی

گرامیداشت سال نو خورشیدی

شهردار شهر جدید هشتگرد با انتشار پیامی آغاز سال جدید خورشیدی را گرامیداشت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی


با عرض سلام و ادب و احترام، فرارسيدن سال جديد و آغاز بهار دل انگيز و روح افزا را به همه ی همشهريان عزيز، صميمانه تبريك و تهنيت عرض مي نمايم. در اين بهار پرطراوت، ما نيز در آستانه ی اين تحول، دل به مقلب القلوب سپرده و سر بر آستان دوست نهاده و از درگاه الهي مسئلت مي نمايیم تا تحول احوال ما را در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبري(مدظله العالی) در راه خدمت صادقانه به مردم فهيم شهرمان رقم زند و توفيق خدمت به شهروندان عزيز شهر جديد هشتگرد را نصيبمان گرداند.
در سالي كه گذشت، با بهره ¬مندي از همكاري مؤثر اعضاي محترم شوراي اسلامي، حمايت¬ هاي فرماندار محترم شهرستان ساوجبلاغ و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، مساعدت ساير مسئولين محترم و تلاش هاي صادقانه همكاران خدوم خود در مجموعه¬ ی شهرداري، تلاش نموديم تا با استفاده از امكانات و ظرفيت هاي موجود، آنچه در توان داریم در جهت رفاه و آسايش عموم شهروندان به كار بنديم.
به اعتقاد ما، حل مسائل شهری نيازمند همكاري همه شهروندان است و بدون همكاري آنان هر قدر نيز كه شهرداري تلاش كند، مشكلات قابل حل نيست.
در واقع اعتماد و اطمينان به شهروندان به عنوان پشتوانه اصلي  و حمايتي، توجه به آرا و نظرات شهروندان مبتني بر اصل تكريم ارباب رجوع، نيازسنجي و خدمات رساني سريع، صحيح و اصولي مبتني بر خواسته ها و نيازهاي شهر و شهروندان از اركان اساسي ديدگاه ما در مجموعه ی شهرداري مي باشد.
بديهي است كه ما نيز بر اين باوريم كه نواقص و كاستي هايي در كار موجود است كه با تعامل دوسويه با شهروندان و ارائه نقطه نظرات سازنده از سوي ايشان، اميدواريم در سال جديد بتوانيم خدمات بهينه و مطلوبي را ارائه نمائيم.     


با سپاس فراوان
اصغر آقائی
شهردار شهر جديد هشتگرد

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا