شهرداری شهر جدید هشتگرد
1400/آذر/17
متن خبر
دیدار مسئولین شهری و شهرستان با رئیس و پرسنل کلانتری ۱۶ شهرجدیدهشتگرد به مناسبت هفته نیروی انتظامی
دیدار مسئولین شهری و شهرستان با رئیس و پرسنل کلانتری ۱۶ شهرجدیدهشتگرد به مناسبت هفته نیروی انتظامی
1400/مهر/20 12:56:47

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرماندار همراه با معاونین سیاسی،امنیتی و اجتماعی و امور فنی و عمرانی فرمانداری،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدیدهشتگرد با عوامل کلانتری ۱۶ دیدار و گفتگو نمودند .

مهرور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در این بازدید از زحمات پرسنل نیروی انتظامی، در زمینه ارائه خدمات با تلاش شبانه روزی برای آسایش و آرامش تقدیر کرد.
رئیس شورای تامین شهرستان، پرسنل نیروی انتظامی را افرادی متعهد و وظیفه شناس توصیف کرد و با اشاره به ضرورت همکاری مردم با مأموران نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری مطلوب همه دستگاه‌ها وظایف و تکالیف قانونی و سازمانی نیروی انتظامی به نحو مطلوب و شایسته اجرایی شود.
 
محمدکاظم موحدی پور رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به قشر زحمت کش کلانتری گفت : ایجاد آرامش و امنیت لازمه کار نیروی انتظامی است.
هفته نیروی انتظامی یادآور فداکاری و مجاهدت عزیزانی است که امنیت آرامشی که در شهر مشاهده می‌کنیم حاصل شب‌ بیداری‌ها و زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است و متاسفانه با مشکلات ومعضلات فرهنگی که امروز در کشور وجود دارد، مسئولیت مقابله با این ناهنجاری‌های اجتماعی بر دوش کارکنان خدوم نیروی انتظامی است  جا دارد خدا قوت و خسته نباشید جانانه ای به این عزیزان بگوییم.

در ادامه دکتر محسن آسوبار شهردارشهرجدیدهشتگرد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت: هفته نیروی انتظامی را خدمت شما و تمامی پرسنل خدوم  که جهت آسایش وامنیت شهروندان تلاش می کنید تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره سلامت وموفق باشید.
آسوبارافزود: برخورد سريع و قاطع با سارقين عمده انتظار شهروندان شهر است.لازم به ذکر است ما به دنبال تامین روشنایی معابر،میادین،بوستان ها و ...سطح شهر هستیم تا با این اقدام شاهد کاهش جرایم باشیم .
شهردار در ادامه خواستار همکاری و تعامل متقابل شهرداری ونیروی انتظامی شد و افزود: با توجه به درآمد  محدود شهرداری در حد توان و بضاعت با این نهاد همکاری وتعامل لازم را  خواهیم داشت وانتظار داریم نیروی انتظامی نیز همچون گذشته تعامل وهمکاری خوبی با شهرداری داشته باشد .

در پایان این بازدید با اهداء لوح سپاس توسط فرماندار و مدیران شهری از سرهنگ سلیمانی فرمانده انتظامی شهرستان و سروان مافی رئیس کلانتری ۱۶ تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است شهرداری در راستای همکاری موثر و بمنظور ارتقاء سطح امنيت اجتماعي در شهر یک دستگاه خودرو به کلانتری اهدا کرد.
همچنین با قول مساعد شهردار و اعضای شورای اسلامی،در خصوص احداث چند باب تجاری در راستای ایجاد درآمد پایدار برای کلانتری ۱۶ شهر در دستور کار قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه

تبلیغات